Uwiecznianie Waszych ulotnych chwil to pasja, której poświęcam się całym sercem.

"Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości." Henri Cartier-Bresson

Jesteś zainteresowany sesją? Zapytaj o więcej szczegółów. Rozwieję wątpliwości i pomogę dobrać pakiet odpowiadający Twoim potrzebom.

Napisz
  Katarzyna Polak-Grudzińska
Świeże i nietuzinkowe spojrzenie na fotografię
"Wraz z narzeczonym chcieliśmy uniknąć typowych zdjęć ślubnych, szukaliśmy czegoś oryginalnego: fotografa, który będzie miał podobne poczucie estetyki jak my. Tak trafiliśmy na kontakt do Karoliny. Jej świeże i nietuzinkowe spojrzenie na fotografię było tym, czego potrzebowaliśmy. Pomimo tego, że mija właśnie rok od naszego ślubu, zachwytów nad zdjęciami nie brakuje. I o to właśnie nam chodziło! Myślę, że nic więcej nie muszę dodawać. Polecam każdemu tą cudowną Osóbkę. :-)"

Katarzyna Polak-Grudzińska

reportaż i plener ślubny
Milena Kochan
Niezapomniane doznanie
Sesje z Karoliną były dla mnie nowym, niezapomnianym doznaniem, nie tylko ze względu na Jej profesjonalne podejście i zaangażowanie. Karolina jest utalentowaną, wrażliwą i cudowną osóbką, więc praca z nią jest prawdziwą przyjemnością 🙂 mogłabym wymieniać zalety w nieskończoność...

Milena Kochan

Rodzinna sesja z córką

„Jest jedna rzecz, którą musi posiadać każda fotografia – ludzki wymiar.

Ten rodzaj fotografii to realizm, jednakże realizm to nie wszystko. Musi jeszcze temu towarzyszyć wizja i dopiero połączenie tych dwóch cech tworzy dobre zdjęcie. Trudno jest określić cienką linię, gdzie kończy się materia, a zaczyna umysł. ”
Robert Frank

To ogromna radość gdy ktoś obdarza mnie tak wielkim zaufaniem i pozwala bym towarzyszyła mu w magicznych chwilach.

Moja fotografia to moment, w którym moje umiejętności i Wasze pragnienia spotykają się we wspólnym miejscu. Indywidualne podejście to klucz do sukcesu.

Stwórzmy razem coś pięknego.